Koca Karia İlaçları Bölüm 7

Dr. Mehmet Akif Erdem ve Uzman Eczacı Necdet Çapa’nın hazırladığı Koca Karya İlacı yayında… #enerjik #şifalıbitkiler #yorgunluk #bitkiçayı Koca Karya İlacı’nın bu programında, hayatımızda önemli bir yer tutan bitki çayları konuşuldu. Üzerinizde biraz kırgınlık varsa, mevsim geçişlerinden de çok çabuk etkileniyorsanız ayrıca hem enerji alayım hem de fit olayım diyorsanız sizlere şifa olacak bilgiler Koca…

Daha fazla oku

Koca Karia İlaçları Bölüm 6

Dr. Mehmet Akif Erdem ve Uzman Eczacı Necdet Çapa’nın hazırladığı Koca Karya İlacı yayında… Koca Karya İlacı’nın bu programında, sağlıklı beslenmenin yollarını arayanların en çok araştırdıkları konuların başında gelen GDO’lu ürünler ve yediğimiz, içtiğimiz besinlerin ne kadar güvenilir olduğu konuşuldu. Sağlıklı beslenme, hayatımızda her geçen gün daha da önemli bir rol oynuyor. Durum böyleyken yediklerimize…

Daha fazla oku

Koca Karia İlaçları Bölüm 5

Dr. Mehmet Akif Erdem ve Uzman Eczacı Necdet Çapa’nın hazırladığı Koca Karya İlacı yayında… Koca Karya İlacı’nın bu programında, bolluğun, adaletin, sağlığın, zaferin, refahın, bilgeliğin, aklın, arınmanın, yeniden doğuşun, insanlık için önemli değerlerin ve kutsallığın sembolü olan zeytin ve zeytin yaprağının faydalarından ve tüm kullanım alanlarından konuşuldu.

Daha fazla oku

Koca Karia İlaçları Bölüm 4

Dr. Mehmet Akif Erdem ve Uzman Eczacı Necdet Çapa’nın hazırladığı Koca Karya İlacı yayında… Koca Karya İlacı’nın bu programında, turuncu rengiyle her bahçede kendini belli eden aynısefa çiçeğinin faydalarından ve tüm kullanım alanlarından konuşuldu.

Daha fazla oku

Koca Karia İlaçları Bölüm 3

Dr. Mehmet Akif Erdem ve Uzm. Ecz. Necdet Çapa’nın hazırladığı Koca Karya İlacı yayında. Koca Karya İlacı’nın bu haftaki konusu uçucu yağlar ve faydaları. “Uçucu yağ nedir? Uçucu yağların nelere faydası var? Hangi alanlarda uçucu yağları kullanabiliriz? Geleneksel tıbba dönüş nasıl gerçekleşiyor?” sorularına Dr. Mehmet Akif Erdem ve Uzm. Ecz. Necdet Çapa yanıt verdi.

Daha fazla oku

Koca Karia İlaçları Bölüm 2

Dr. Mehmet Akif Erdem ve Uzman Eczacı Necdet Çapa’nın hazırladığı Koca Karya İlacı 2. bölümü yayında… Koca Karya İlacı’nın bu programında baş ağrısına, migrene, uykusuzluğa, strese iyi gelen şifalı bitkiler konuşuldu. https://www.medyamidas.com/programlar/bas-agrisi-migren-uykusuzluga-cozum-sifali-bitkiler-koca-karya-ilaci-h33136.html Aşağıdaki resime tıklayarak programı seyredebilirsiniz.  

Daha fazla oku

Koca Karia İlaçları Bölüm 1

Dr. Mehmet Akif Erdem ve Uzman Eczacı Necdet Çapa medyamidas.com’da yeni bir programa başladı… Geleneksel ve modern tıbbın bir arada olduğu “Koca Karia İlacı” programında,halk arasında “Koca karı ilacı” olarak bilinen yöntemler konuşuluyor. https://www.medyamidas.com/programlar/nedir-bu-koca-kari-ilaclari-geleneksel-ve-modern-tip-h32887.html Aşağıdaki resime tıklayarak programı seyredebilirsiniz.  

Daha fazla oku

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler TABİMER ile değer kazanıyor.

TABİMER ,Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Fitoterapi ve diğer tamamlayıcı tıp alanlarında ilgili uzman eczacı, doktor, akademisyen ve sanayicilerin biraraya gelerek oluşturduğu bir ticari yapılanmadan öte bir güç birliği hareketidir. Ülkemizin bu konudaki atıl kaynaklarının harekete geçirilmesi, yüksek katma değerli ikinci ve üçüncü basamak ürünlerin yerli ve milli üretimi temel amacımızdır. Aynı zamanda coğrafi ve milli…

Daha fazla oku